Oferta

Zapewniamy Państwu pełen zakres usług związanych z organizacją eventów, imprez integracyjnych czy kampanii promocyjnych na terenie całej Polski. Od lat wspieramy naszych Klientów w działaniach marketingowych zarówno w dużych miastach, jak również w małych miasteczkach - dla nas nie istnieją "trudne" lokalizacje. Każda akcja promocyjna jest jedyna i wyjątkowa, ponieważ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, by móc sprostać jego wymaganiom i potrzebom. Profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania sprawia, że nasze usługi są jednymi z najwyżej ocenianych w Polsce. Dowodem naszego profesjonalizmu i wysokich standardów jest autorski projekt Świadoma Mama, nieprzerwalnie realizowany przez nas od 2010 roku. Na potrzeby Świadomej Mamy organizujemy średnio 40 eventów rocznie skierowane jest dla Rodziców, kobiet w ciąży i przyszłych tatusiów w większości polskich miast.

Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu wyboru najlepszych technik promocyjnych oraz przy wsparciu kampanii promocyjnej. Współpracując z naszymi specjalistami mają Państwo szansę osiągnąć najwyższe wyniki sprzedażowe oraz promocyjne dla swojej Firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość wynajęcia personelu
  • Obsługę dużych eventów, jak i mniejszych imprez
  • Profesjonalne poprowadzenie kampanii promocyjnych
  • Usługi coachingowe
  • Kolportaż materiałów reklamowych
  • Usługi merchandisingowe

Nasi klienci


Nasza firma posiada doświadczenie w prowadzeniu akcji promocyjnych dla rożnych typów produktów. Począwszy od artykułów spożywczych, poprzez produkty chemiczne, skończywszy na elektronicznych, a także na promowaniu usług. Wsród naszych klientów znaleźli się między innymi:

biofarm cocacola develey
fortuna frito lay henkel
henkell hortex kamis
kompania piwowarska kraft lorenz
marwit masterfoods meggle
mieszko okocim orange
perfetti procter and gamble podravka
reemtsma teekanne tesco